Jak pomoci?

Pokud jsou vám aktivity PRO! Ústí sympatické a sami byste rádi nějak pomohli, připravili jsme pro vás několik jednoduchých možností, jak na to.

Buďte v obraze

Mít přehled o politickém dění je zásadní pro kvalifikované rozhodování (nejen) u voleb. Snažíme se proto pravidelně upozorňovat na důležitá témata v našem městě a na naše politické kroky a aktivity. Sledujte naše facebookové stránky, naše webové stránky nebo odebírejte náš newsletter a buďte tak přímo u zdroje informací.

Podpořte nás

PRO! Ústí není velké politické uskupení financované z příspěvků parlamentním stranám, ani za námi nestojí tajemní miliardáři. Jsme sdružení lokálních občanů jako jste vy. Každé pomoci si nesmírně vážíme a je pro nás ohromně důležitá. 

  • Finančním darem nás můžete podpořit na transparentní účet: 2701161762 / 2010. Váš příspěvek bude použit na předvolební kampaň nebo na jiné aktivity spojené s činností PRO! Ústí.
  • Vaší vlastní činností nás můžete podpořit během předvolebního období. V případě zájmu o dobrovolnou činnost nám prosím napište na email: info@prousti.cz

Ať už zvolíte jakoukoliv formu podpory našeho hnutí, děkujeme, vážíme si toho.

Buďte součástí změny

Demokracie je diskuze. Nebojte se proto o lokálních tématech diskutovat s vaším okolím a předávat jim relevantní a ověřené informace o dění kolem nich. Stejně tak se na nás neváhejte obrátit s dotazem či připomínkou, ať už na našem emailu info@prousti.cz nebo na našich facebookových stránkách. Vaše podněty jsou pro nás důležité.