POZVÁNKA : Pomohou inovace proměnit náš kraj?

Česká inovace a projekt Inovátoři.cz ve spolupráci s technologicko-inovačním kampusem Nupharo namíchají společně ve čtvrtek 30. října Inovační koktejl v prostorách kina Hraničář v Ústí nad Labem. Událost je součástí celonárodní roadshow, jenž čítá deset zastávek napříč Českou republikou.


Hlavním tématem této inspirativní a interaktivní roadshow je: „Jak se připravit na spolupráci s investorem a jak nejlépe prodat svůj nápad“. Akce je určena nejen pro odborníky z inovačního prostředí regionu, ale především pro začínající podnikatele, studenty i širokou veřejnost. Ti všichni budou mít možnost získat potřebné informace a zajímavé podněty pro svůj projekt. Součástí programu je i panelová diskuze na téma „Pomohou inovace proměnit náš kraj?“ Jejím cílem je otevřít veřejnou diskuzi o tom, jak vytvořit v regionu zázemí k rozšíření inovačního potenciálu.

Akce nabídne prezentace formou nových metod a workshop zaměřený na práci se zjednodušeným podnikatelským záměrem, tzv. Lean Canvas.

Konkrétní inovační příběhy z regionu Ústeckého kraje představí přímo jejich zakladatelé a tvůrci. Mezi inspirátory z regionu se objeví například Rudolf Černý, aby představil aktivity a úspěchy společnosti Czechgeeks, věnující se vývoji inovativních aplikací s důrazem na design pro společnosti v České republice i zahraničí. Dalším zajímavým projektem je Disway – sociální síť pro hendikepované cestovatele – ten představí zakladatel projektu Jiří Maule.

Inspiraci, jak najít základní a jednoduchou cestu k úspěchu mohou návštěvníci získat při networkingovém setkání s různými zajímavými lidmi a vzájemným sdílením svých zkušeností a znalostí během celé akce. Navíc každý účastník dostane prostor vyjádřit svůj názor na kameru a odpovědět na otázku: „Jak významné je pro vás rozšíření inovačního potenciálu v Ústeckém regionu?”.
Vstupenky lze získat v předprodeji v Činoheráku Ústí nebo přes webové rozhraní na www.nupharo.com. Vstupné je 200 Kč, pro studenty 100 Kč. Výtěžek ze vstupného bude věnován na podporu Činoheráku Ústí.

Kompletní informace a program ZDE:
www.nupharo.com/cs/o-nas/akce-a-konference/program-inovacniho-koktejlu-v-usti-nad-labem#.VEDzUku-y4g

Událost a aktuální informace na facebooku:
www.facebook.com/events/308874965982933/

Kontakt pro komunikaci:
Robin Čumpelík, robin.cumpelik@nupharo.com