AKTUÁLNĚ : Jednání o koalici

Zde Vám budeme průběžně přinášet aktuální informace o probíhajících jednáních :

13.10.2014 // Vydali jsme první povolební tiskovou zprávu s poděkováním a našimi základními požadavky pro případná jednání.

14.10.2014 // Dnes jsme poprvé jednali s ANO. Šlo o seznamovací schůzku šesti zástupců ANO a šesti lidí od nás. Z jednání jsme odešli s celkově dobrým pocitem a s dohodou, že budeme dále jednat o podrobnostech spolupráce.

20.10.2014 // Minulý týden proběhlo několik jednání s vítězným hnutím ANO. Tento týden, doufáme, budeme moci zveřejnit první oficiální informace.

20.10.2014 // Vyjednávací týmy hnutí ANO a PRO! Ústí se dohodly na sestavení společné koalice. „Vyslyšeli jsme veřejnost, která si ve volbách objednala radikální změnu,“ uvedl lídr ANO Josef Zikmund. „Jsem velmi rád, že jsme našli společnou řeč a shodli se na prioritách, kterými jsou transparentní a zodpovědné hospodaření města a bezpečnost. Zkrátka tu už nepůjde krást,“ řekl lídr PRO! Ústí Martin Hausenblas. V průběhu tohoto týdne budeme pokračovat v doladění parametrů koaliční smlouvy, programového prohlášení a personálního obsazení postů radních.

23.10.2014 // Primátorem města bude pan Josef Zikmund, volební lídr hnutí ANO. Více v tiskové zprávě.

27.10.2014 // Jasno v personálním obsazení rady města Ústí nad Labem. Více v tiskové zprávě.

6.11.2014 // Podepsali jsme koaliční smlouvu s hnutím ANO. Více informací, včetně jejího plného znění s přílohou – etickým kodexem naleznete v této tiskové zprávě. Ustavující zasedání nového zastupitelstva bude v pondělí 10.11. od 16. hodin.